خدمات مشاوره حرفه ای

شرکت تجارت الکترونیک مفتاح گروه اختصاصی برای ارائه خدمات مشاوره حرفه ای IT گرد آورده است. تمرکز ما بر روی ارائه خدمات مهندسی و پشتیبانی IT است و کمک می کنیم شرکت ها و مشتریانمان فناوری اطلاعات را در بهینه ترین حالت به کار بگیرند.

خدمات مشاوره IT ما شامل موارد زیر است:

  • خدمات مشاوره مهندسی

مشاوران تام(تجارت الکترونیک مفتاح) برنامه ریزی و طراحی پروژه مشتری را همراه با برآورد هزینه انجام می دهند. توجه ویژه ای به تجزیه و تحلیل و توسعه سیستم های پیچیده و پروژه های بلند مدت IT می شود که شامل آنالیزِ پیش از راه اندازی پروژه و فعالیتهای توسعه بدون وقفه پس از راه اندازی برای تکامل بیشتر نرم افزار می باشد.

  • مشاوره مدیریت فناوری اطلاعات

به پشتوانه سالها تجربه در زمینه برون سپاری و تولید نرم افزار، ما کمک می کنیم تا مشتریان، بهترین و سریعترین تکنیک ها برای سازماندهی امکانات IT را پیاده سازی، کنترل و مدیریت کنند.

  • بهبود عملکرد IT

تیم مشاوره ما تجزیه و تحلیل زیرساخت های مشتریان (و یا پروژه های نرم افزاری را به صورت جداگانه) انجام می دهد و با ارائه کمک های فنی همه جانبه به شما امکان می دهند تا بهره وری فنی خود را افزایش دهید و روند تکنولوژیکی را موثرتر کنید.

  • مشاوره امنیت IT

تیم فنی تام مشاوره صحیح در مورد نحوه طراحی و اجرای امنیت سیستم و داده برای محصولات نرم افزاری سفارشی و زیرساخت های IT ارائه می کند.

 

به واسطه انتشار چندین پروژه سفارشی IT، متخصصان ما دارای تجربه بالایی در زمینه توسعه پروژه های نرم افزار ی به ویژه در حوزه های تجارت الکترونیک، هوش تجاری و پورتال های سازمانی هستند.

مزایای استفاده از خدمات برون سپاری فناوری اطلاعات و مشاوره IT ما عبارتند از:

  • برون سپاری قابل اطمینان IT

کارشناسان ما به سرعت و با مهارت کار می کنند. همچنین خدمات مشاوره مهندسی و توسعه نرم افزار را با کیفیت بالا انجام می دهند.

  • پیش بینی و آنالیز دقیق

تیم مشاوره تام تحقیق و تحلیل کامل را انجام می دهد و آنها را برای بهبود کارآیی فرآیندهای کسب و کار مشتری و قابلیت نگهداری سیستم های نرم افزاری ارائه می کند.

  • کیفیت و کارایی

شرکت نرم افزاری ما مشاوره های عالی برای پروژه های مختلف ارائه می کند. اولویت ما پیوستن به بالاترین استانداردهای کیفیت و امنیت بالا است. ما یک پایگاه را برای افزایش توان رقابتی و رشد جامع پروژه های تجاری مشتریانمان ایجاد کردیم. در نتیجه، افزایش بهره وری از سیستم های نرم افزاری سفارشی و بهبود ساختار IT، خدمات و امکانات ارائه می شود.

بیایید درباره چالش کسب و کارتان صحبت کنیم
و یک راه حل کامل انتخاب کنیم!