معرفی

شرکت تجارت الکترونیک مفتاح با هدف طراحی و راه اندازی استارتاپ های نرم افزار در سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را آغاز نمود. از خدمات این شرکت می توان به طراحی انواع نرم افزارهای شخصی و سازمانی و همچنین طراحی و پیاده سازی استارتاپ نرم افزاری اشاره نمود.

همچنین خدمات ما شامل ارائه و اجرای راهکارهایی برای راه اندازی یا رشد کسب و کارهای نوپا، ارائه و فروش مهمترین اپلیکیشن ها و نرم افزارهای مالی و مدیریتی، طراحی و برنامه نویسی وبسایت، ارائه خدمات هاستینگ و میزبانی وب و بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو(SEO) می باشد و آماده همکاری با شما برای رونق کسب و کارتان می باشیم.

خدمات ما در یک نگاه

ارائه خدمات نگهداری و میزبانی وبسایت، ارتقای رتبه سایت در موتورهای جستجو، تامین محتوای وبسایت.
مشاوره و برنامه ریزی برای پیش برد و سرعت بخشی به کسب و کارهای آنلاین و فروشگاه های اینترنتی.
نرم افزارهای پیشرفته مالی برای مدیریت سرمایه گذاری و وام دهی، تحلیل ریسک، گزارش گیری و اداری بانکی.
راهکارهای نرم افزاری سازگار با HIPAA, ICD-10, DICOM. وبسایت های سفارشی یا بر پایه CMS برای موسسات پزشکی، نرم افزارهای تحلیل داده، هماهنگی مراقبت و نظارت بر بیماران.
پلتفرم های سفارشی بازرگانی، سیستم های خودکار، نرم افزارها و اپلیکیشن های تحلیلی برای تاجران و موسسات مالی.
نرم افزارهایی برای مدیریت حمل و نقل و باربری. راهکارهای حمل و نقلی. نرم افزارهای بهینه سازی زنجیره تامین و برنامه ریزی منابع.
وبسایت و اپلیکیشن های تجارت الکترونیک، CRM سفارشی و سیستم EMS، پرتال های B2B و سیستم های پرداخت آنلاین و فروشگاه های اینترنتی.
نرم افزارها و اپلیکیشن های آموزشی برای دانش آموزان، دانشجویان، معلمان و مدیران. راهکارهای آموزشی برای برنامه های آموزش کارمندان، آموزش آنلاین و مدیریت آموزشی.